Způsoby doručení

Kytice & Květinové předplatné

Kytice & květinové předplatné doručujeme po Praze & okolí vlastním chladícím vozem. Je možné zvolit i osobní odběr a to v jednom z odběrných míst v Praze, nebo přímo na květinové farmě v Mšeckých Žehrovicích. Mimo Prahu & okolí zajištuje dopravu přepravní společnost.

Svatby

Svatbu je možné vyzvednout osobně přímo na květinové farmě v Mšeckých Žehrovicích, nebo v odběrném místě na Praze 6. Též je možné nechat si svatbu doručit na adresu v Praze & okolí, v tomto případě přepravu zajišťujeme my chladícím vozem. Mimo Prahu & okolí je možné využít služby externí přepravní společnosti, ale v tomto případě doporučujeme vyškrtnout z objednávky např. věnečky.

Poukazy

Dárkové poukazy odesíláme Českou poštou a to doporučeně, v období Vánoc předáváme poukazy přepravní společnost, abychom měli jistotu, že to stihnou pod stromeček. Poukaz si můžete vyzvednou osobně přímo na květinové farmě v Mšeckých Žehrovicích, nicméně není možné ho doručit do odběrného místa.

Obchod

Veškeré objednávky z Obchodu předáváme externímu přepravci (GLS, PPL, ...), který Vás již bude kontaktovat ohledně doručení Vaší objednávky.

CZK (Kč)

© 2016 → 2021 Loukykvět s.r.o.

Loukykvět s.r.o. je zapsaný v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 268616.
Jsme zapojeni v Systému sdruženého plněné EKO-KOM pod číslem EKF00180493.
Pro vydávání RL pasů používáme registrační číslo 0636.
Naše IČ je 05663687, DIČ CZ05663687.
Datová schránka má ID eng827q.
Číslo EORI je CZ05663687.
Jsme plátci DPH.