Aktuálně

Svatby v době COVID-19

Plánujete vysněnou svatbu, rozmýšlíte, chystáte, objednáváte a hlavně se moc těšíte. A teď nejistota nebo rovnou datum, kdy kvůli zákazu není možné svatbu realizovat. Zaprvé chceme říct všem našim nevěstám, moc nás ta situace mrzí, ale nebojte, to zvládneme! V Loukykvětu jsme udělali několik opatření, abychom to všechno společně hladce zvládli.

Ať už máte u nás svatbu zarezervovanou, nebo nad tím teprve přemýšlíte, na této stránce najdete podrobné a přehledné informace ke svatbám v době COVID-19.

Ve Svatebním formuláři najdete ceny jednotlivých položek.
Přes Formulář si můžete závazně zarezervovat termín.

1

Přidáváme nové termíny na rok 2020

Hodně z vás bylo a bude nuceno svojí svatbu přesunou, z toho důvodu přidáváme další svatební termíny, aby se našlo místo pro všechny.

Nově přidané letní termíny pro rok 2020

2

Přidáváme nové podzimní termíny na rok 2020

Zároveň jsme speciálně přidali nové výsevy, naplníme fóliovníky a máme volnou kapacitu na celý říjen a kus listopadu plný květin a hlavně svateb. Tak proč vaší svatbu neproměnit z jarní na podzimní! Jak vypadají naše svatební kytice v podzimních měsících můžete vidět na celé této stránce. Určitě to stojí za to!

Nově přidané podzimní termíny pro rok 2020

3

Už teď otevíráme termíny na 2021

Také jsme se rozhodli rovnou zpřístupnit termíny i na rok 2021. Spousta z vás bude svatbu přesouvat na příští rok a míst na veselku není tolik, aby pokryla poptávku. Proto je za nás rozumné zarezervovat si svoje místo na rok 2021 už teď.

Termíny na rok 2021

4

Prodlužujeme sezónu

— od března do listopadu

Na prodloužení sezóny pracujeme už hodně dlouho a aktuální situace to jen popohnala. Aby se všichni vešli, přidáváme v roce 2021 navíc březen, celý duben, říjen a listopad plný svateb.

Otázky

Můžu svatbu na poslední chvíli zrušit?

Pokud svatba nepůjde z důvodů karantény nebo jiných koronavirových opatření realizovat, je to specifická situace, a my chápeme, že není vaší vinou. Proto v tomto případě záloha nepropadá a snažíme se, co to jde, najít jiné řešení, hledáme jiný termín, případně přesouváme rezervaci na další rok.

Můžu svatbu u vás přesunout na rok 2021?

Ano, pokud svatba nepůjde z důvodů karantény nebo jiných koronavirových opatření realizovat, stačí nám napsat. My už přesun za vás vyřešíme.

Co když ještě nevíme nový termín?

Nebojte, nijak nespěcháme! Přesun na další rok si poznamenáme a jak budete vědět nové datum, hned ho ověříme a svatbu přesuneme.

Děláte svatby v březnu a v listopadu? A co leden?

Na prodloužení naší sezóny pracujeme už dlouho a letos se nám konečně podařilo! Díky vytápěnému fóliovníku máme květiny už na začátku března, stejně tak prodlužujeme na podzim. Ke květinám používáme další materiály, které jsou tou dobou v přírodě. Pokud máte lednový termín, napište nám a my to zkusíme prověřit :)

Co u vás kvete v březnu nebo v listopadu?

Stačí nám napsat a my ověříme, jaké konkrétní druhy květin v daném termínu pokvetou. Na jaře jsou to ale pryskyřníky, narcisy, tulipány a islandské máky. Na podzim zase barevné listy, okrasné trávy, plody, chryzantémy, fiala, letní hlaváče nebo krásenky.

CZK (Kč)

© 2016 → 2021 Loukykvět s.r.o.

Loukykvět s.r.o. je zapsaný v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 268616.
Jsme zapojeni v Systému sdruženého plněné EKO-KOM pod číslem EKF00180493.
Pro vydávání RL pasů používáme registrační číslo 0636.
Naše IČ je 05663687, DIČ CZ05663687.
Datová schránka má ID eng827q.
Číslo EORI je CZ05663687.
Jsme plátci DPH.