Květinové předplatné od Loukykvět

Krok 2

Zvolte dopravu

Odběrné místo v Praze

Doručení kytice do jednoho z našich odběrných míst, zcela zdarma. Kytice bude v odběrném místě připravena již od rána a kdykoliv během dne se pro ní můžete stavit.

Zdarma

Doprava po Praze a okolí

Doručení kytice na jakoukoliv adresu v Praze, až ke dveřím! Klidně do kanceláře nebo domů, do 5. nebo 20. patra. S Prahou bereme i Slaný, okolí Kladna a Unhoště, Horoměřice a Roztoky až po Klánovice a Říčany.

69,- Kč

Doprava po ČR 

Po celé republice s naší nejmilovanější přepravní společností. Při této volbě vaši kytici pečlivě zabalíme a může putovat od Chebu až po Ostravu. Hranice jsou hranice České republiky.

239,- Kč
Krok 3

Zadejte adresu

Vyberte prosím odběrné místo kliknutím na jeden z připínáčků.
Krok 4

Vyberte si data doručení

Vaše květinové předplatné obsahuje celkem 4 doručení. Zaškrtejte si prosím, jaké dny si přejete kytice doručit. Doporučujeme rozložit přes sezónu, ať máte kousek jara i léta. :-)

Mrzí nás to, ale zatím neumíme cestovat časem. :-(
pondělí
16. 10. 2017

Mrzí nás to, ale zatím neumíme cestovat časem. :-(
úterý
17. 10. 2017

Mrzí nás to, ale zatím neumíme cestovat časem. :-(
středa
18. 10. 2017

Dnes

Omlouváme se, ale tak rychle kytici nezvládneme uvázat.
čtvrtek
19. 10. 2017

Přesně na čas?

Mrzí nás to, ale bohužel nejsme schopni doručit kytici přesně na čas. Napište nám prosím, jaký čas doručení vám vyhovuje a my uděláme vše, abychom se mu přiblížili.

Krok 5

Vaše objednávka

Jednotlivé dodání můžete měnit do 24 hodin před samotným doručením. Nebojte, pokud náhle odjedete na dovolenou, můžete doručení posunout na příští týden.

  • 4× Kytice (289,- Kč)1156,- Kč
  • 4× DopravaZDARMA

Celková cena 1156,-

Krok 6

Vaši kartu, prosím

Loukykvět s.r.o. je zapsaný v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 268616 a je plátce DPH. ● Zaplacením objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami. ● Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přijimáme platební karty VISA a MasterCard.

Pokud máte problém s placením, zavolejte nám na 721 375 482, napište na kvet@loukykvet.cz, případně přes Facebook; rádi vám s platbou pomůžeme.

Co je CVC?

Tento kód najdete na zadní straně vaší karty v oblasti vašeho podpisu; skládá se ze tří číslic. CVC je zkratka pro „Card Verification Code”, kód je vyžadován jako bezpečnostní opatření při internetových platbách.

Ke zpracování plateb používáme Braintree, vyhovující PCI DSS bezpečnostnímu standardu.

  • Číslo vaší karty se k nám vůbec nedostane.

  • Vaši kartu nijak neukládáme.

  • Spojení je zabezpečeno přes SSL.