Obchodní podmínky

/

Kytice

1. Dostupnost

Kytici si můžete objednat pouze v sezóně a to od (dubna) května do konce října (listopadu). Může se stát, že sezónu zahájíme dříve, či naopak později, to samé platí i o konci sezóny. Vždy Vás však budeme o zahájení a ukončení sezóny informovat emailem, skrz naší stránku na Facebooku (facebook.com/loukykvet), profil na Instagramu (instagram.com/loukykvet), nebo prostřednictvím našeho newsletteru (loukykvet.cz/newsletter).

2. Objednávka

Kytici je možné objednat na loukykvet.cz/kytice. Celou objednávkou Vás provede formulář přímo na stránkách, objednávku Vám ještě potvrdíme SMSkou & emailem. Den před doručením kytice Vám přijde SMS s přesným časem doručení.

2.1 Zrušení objednávky

Objednávku kytice je možné zrušit nejpozději do 14 dní a to pouze v případě, že nedošlo k doručení. Peníze Vám vrátíme zpět na Váš bankovní účet a to nejpozději do 14 pracovních dní. Kytici, u které již došlo k doručení, není možné stornovat, či požadovat vrácení peněz

2.2 Změna objednávky

Změnu objednávky (např. datum dodání, způsob dopravy) je možné provést přes odkaz, který jste obdrželi v potvrzení objednávky nebo emailem na objednavky@loukyvket.cz. Změnu je možné provést nejpozději den před samotným doručením do 14.00. Např. pokud máte objednáno doručení na středu, můžete ho změnit do úterý do 14.00.

3. Cena

Cena kytice závisí na velikosti kytice a zvoleném způsobu dopravy. Všechny ceny jsou uvedeny na loukykvet.cz/kytice.

4. Platba

Objednávku můžete zaplatit jedním z podporovaných způsobů platby, viz Způsoby platby.

5. Doprava

Objednávku odesláme vždy jedním z podporovaných způsobů dopravy, viz Způsoby doručení

6. Reklamace

Květiny sklízíme vždy den předem, přes noc se chladí a hydratují a druhý den už jsou u Vás. Proto na všechny naše kytice poskytujeme 48 hodin záruku (oproti standardním 24 hodinám). V případě reklamace nás prosím kontaktujte na telefon +420 773113695, emailem na objednavky@loukyvket.cz, nebo přes Facebooku (facebook.com/loukykvet), a popište vadu. Poprosíme Vás i o přiložení fotografie, abychom si udělali lepší představu. Vaši reklamaci se budeme snažit vyřídit co nejrychleji, nejpozději však do 7 dnů od data obdržení reklamace.

7. Nemožnost realizace objednávky

Naše podnikání stojí a padá na přírodě, pokud tedy nastane přírodní (meteorologická) katastrofa a my nebudeme schopni Vaši objednávku realizovat, dáme Vám vědět a objednávku zrušíme. Najdeme společně nový termín pro doručení a zároveň uděláme vše pro náhradní řešení.

CZK (Kč)

© 2016 → 2021 Loukykvět s.r.o.

Loukykvět s.r.o. je zapsaný v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 268616.
Jsme zapojeni v Systému sdruženého plněné EKO-KOM pod číslem EKF00180493.
Pro vydávání RL pasů používáme registrační číslo 0636.
Naše IČ je 05663687, DIČ CZ05663687.
Datová schránka má ID eng827q.
Číslo EORI je CZ05663687.
Jsme plátci DPH.