Česko()

Novinka

Květinový samosběr

Samosběr vyřeší květiny na svatbu, je to skvělý dárek,
nebo společná aktivita s kamarádkami na rozlučky se svobodou.
Provedeme vás po farmě, ukážeme, co kde kvete,
poradíme, jak květiny stříhat. Vy si po oddechu
v našich záhonech odvezete kyblíky plné květin.

Co je květinový samosběr?

Přijedete k nám na farmu, my vás po ní provede a vysvětlíme, co a jak stříhat. Vybavíme vás nůžkami a kyblíky, tudíž stačí jen dorazit a užít si sběr v našich květinových polích. Kyblíky si pak hned odvezete a my vám poradíme, jak se o květiny starat, aby co nejdéle vydržely.

Květiny ze samosběru můžete použít na výzdobu svateb, oslav, věnečky na rozlučky se svobodou nebo na vazbu kytic, zvlášť pokud si chcete potrénovat po našem workshopu. Nebo můžete přijet jen tak, strávit dopoledne uprostřed květinových záhonů je neskutečný relax!

Co pokvete?

V závislosti na sezóně u nás najdete bohatou škálu květin od tulipánů a islandských máků, přes pivoňky až po jiřiny. Popínavky jako hrachory a naše historické růže nám kvetou v několika vlnách! Máme záhony jak venku, tak ve fóliovnících.

Co když bude pršet?

Nebojte, máme několik fóliovníků, ve kterých lze sklízet, i když zrovna prší. Pokud bude deštivo, vezměte si raději holínky. Pokud svítí sluníčko, nezapomeňte na klobouk.

Pro koho je samosběr?

Pro všechny milovníky květin! Pro ty, kteří rádi vážou, ale nemají zahradu. Sběr květinového materiálu na výzdobu oslav, večírků či svateb. Rozlučky se svobodou s vlastnoručně vyrobenými věnečky z našich květin. Pro ty, kteří se chtějí na chvilku ztratit uprostřed našich květinových záhonů. Přijeďte k nám na farmu klidně s celou partou kamarádek, s rodinou nebo kolegyněmi.

Kdy můžete přijet?

Během naší květinové sezóny — tedy od poloviny května do poloviny září. Pouze ve středy, čtvrtky, pátky a vybrané neděle. Prohlídky začínají vždy v 9.00, kdy nejsou tak vysoké teploty.

Kolik to stojí?

Jeden kyblík plný květin vyjde na 1 700,- Kč (včetně DPH). Minimální odběr jsou dva kyblíky. V ceně je prohlídka farmy, zapůjčení nůžek a floristický kýbl.

Co půjčujeme?

Vozit si nic nemusíte, vše nachystáme a vy můžete vesele stříhat. Floristické kýble jsou v ceně. Půjčíme vám naše luxusní floristické nůžky.

Pokud bude deštivo, vezměte si raději holínky. Pokud svítí sluníčko,
nezapomeňte na klobouk.

Kolik se toho vejde do kyblíku?

Pro představu, z jednoho kyblíku lze vytvořit 1 obrovská kytice nebo 2 střední, či několik menších, případně 15-20 malinkých váziček na stůl. Vždy ale záleží na vás, jak moc kyblík naplníte a jakým materiálem.

Samosběr zahrnuje pouze květinovou sklizeň, kterou si odvezete domů. Nezahrnuje ani vázání kytic, ani prostor k vázání. Pokud byste si u nás chtěli kytice i uvázat, přijďte spíše na náš květinový workshop.

Květinový samosběr

Krok za krokem

1

Rezervace Samosběru

Přes naše stránky si jednoduše zarezervujte termín samosběru. Zaplatíte zálohu (2 kyblíky).

Domluvíme se na času příjezdu k nám na farmu (nejlepší je hned v 9 ráno) a budeme se těšit, až dorazíte.

2

Prohlídka farmy

Společně si projdeme farmu. Vysvětlíme vám, co, kde a jak sklízet. Půjčíme vám nůžky a vyzvednete si floristické kýble s vodou, do kterých budete sklízet.

3

Květinový samosběr

Samotný květinový samosběr: budete lítat po farmě a sklízet. Záleží na tom, kolik si s sebou vezmete kamarádek, ale počítejte, že samosběr trvá kolem 1 až 3 hodin.

5

Péče o květiny

Poradíme vám, jak se o květiny starat, jak je převézt a zkontrolujeme, zda mají dost vody. Tímto samosběr končí, rádi kyblíky pomůžeme naskládat do auta.

Květinový samosběr

Zarezervujte si samosběr

Minimální objednávka jsou 2 kýble.
Klidně můžete spojit síly s kamarádkou, platit a přijet společně.
Jeden kyblík vyjde na 1 700,- Kč, jak moc si ho naplníte je jen na vás.
Pokud si ve finále nasbíráte více, doplatíte na místě hotově nebo kartou.
Rádi vám k samosběru pošleme papírový dárkový poukaz, který můžete darovat.

2

Načítám…

Celková cena 0,00 

Celková cena je včetně DPH.

Celková cena bez DPH je 0,00 .

Výše DPH je 0,00 .

Kolik toho vytvořím z jednoho kyblíku?

Pro představu, z jednoho kyblíku jde vytvořit: 1 obrovská kytice / 2 střední / několik menších / 15-20 malinkých váziček na stůl

Samosběr zahrnuje pouze květinovou sklizeň, kterou si odvezete domů. Nezahrnuje ani vázání kytic, ani prostor k vázání.

Květinový samosběr

Volné termíny

Jednoduše si ověřte, zda je váš termín k dispozici.

2024

Květen

?

Není váš termín k dispozici?

Pokud váš termín není k dispozici, může být již zaplněný, nebo v daný den není květinový samosběr možný.
Klidně nám napište na svatby@loukykvet.cz a prověříme to.

Květinový samosběr

Svatební samosběr

Rádi byste si vyrobili květiny na svatbu sami nebo máte nižší budget? Samosběr mezi květinami bude odpočinkem od svatebního shonu. Je to také výborná příležitost, jak zaúkolovat maminky, sestry i svědkyně, které si samosběr moc užívají.

Můžete si třeba jen nazdobit stoly a zbytek si od nás nechat uvázat v rámci kombinace Svatba ze seznamu + Květinový samosběr.

Otázky & odpovědi

Časté otázky

Rezervace

Jak si termín rezervuji?

Samosběr zaplatíte online kartou, dostanete unikátní kód a až budete vědět, kdy chcete přijet, zarezervujete si s tímto kódem datum přes speciální odkaz. **Termín je nutné rezervovat nejpozději 2 týdny před samosběrem.

Samosběr kupuji jako dárek a zatím nevím, na jaký termín ho rezervovat.

Nevadí, samosběr lze rezervovat kdykoliv během sezóny. Volné termíny se zobrazí po nahrání poukazu. Je možné, že se ve vytížené termíny kapacita naplní.

Mám již rezervovaný termín a na poslední chvíli zjistíme, že nemůžeme přijet.

Z vážných důvodů rezervovaný termín rádi přesuneme, ale pouze na datum ve stejném kalendářním roce. Zálohu bohužel nevracíme.

Na samosběr nakonec nemůžeme dorazit. Je možné zálohu vrátit nebo použít na jiný produkt Loukykvět?

Bohužel ne, zálohy mezi jednotlivými produkty Loukykvět nelze převádět a zálohu nevracíme. Rádi ale samosběr přesuneme na jiný termín ve stejném kalendářním roce.

Platba

Jak můžu samosběr zaplatit?

Platí se online přímo přes naše stránky platební kartou. Pokud se vám to nedaří zavolejte nám na +420 771 155 203 nebo napište na samosber@loukykvet.cz.

Co když chci sbírat více než 2 kýble?

Člověk nikdy neví předem, jak moc se rozjede:) Pokud si tedy nasbíráte více než 2 kýble, které máte zaplacené předem, lze doplatit na místě po samosběru hotově nebo kartou.

Samosběr

Kdo všechno může přijet?

Přijet může kdokoliv včetně dětí, největší zábava je to při sběru 1 kyblík = 1 osoba.

Může přijet pejsek?

Spíše ne, na farmě máme kočku a slepice, které nejsou na pejsky zvyklé.

Co si musím přivézt?

Vozit nemusíte nic, kyblíky jsou zdarma k objednávce a nůžky půjčíme. Pokud bude deštivo, vemte si raději holínky a pláštěnku, pokud slunečno, klobouk se bude hodit.

Kolik se toho do 1 kýble vejde?

Jedná se o klasický floristický kyblík o průměru 30 cm. Kolik si toho do kyblíku nasbíráte je na vás, jen je třeba dát pozor, aby se květiny neponičily a aby byly stonky stále ve vodě. Pro představu, z jednoho kyblíku jde vytvořit obrovská kytice, dvě střední nebo několik menších.

Jak dlouho Samosběr trvá?

Záleží, jak jste rychlí, kolik vás přijede a kolik budete sbírat kyblíků. Prohlídka je cca 20 minut a samotný sběr kolem 1-2 hodin.

Farma

Jak se k nám dostat a kde zaparkovat?

Nejlépe nás najdete přímo podle navigace, ta vás dovede až na dvůr, kde také můžete zaparkovat.

Jaké je zázemí na farmě?

Když si budete potřebovat odskočit, určitě u nás najdete i toalety.

Můžeme si na farmě z nasbíraných kytek i něco uvázat, popřípadě nám poradíte, jak na to?

Bohužel ne, samosběr zahrnuje pouze květinovou sklizeň, kterou si odvezete domů. Nezahrnuje ani vázání kytic, ani prostor k vázání. ****Pokud byste si u nás chtěli kytice i uvázat, přijďte spíše na náš [workshop](https://www.loukykvet.cz/kvetinovy-workshop) a pokud byste potřebovali vyrobit něco od našich floristek, mrkněte na naše stránky nebo napište na květ@loukykvet.cz. Ze samosběrů ale nevážeme. Rádi však poradíme během prohlídky farmy, která kytka se hodí na jaký produkt a jak s ní nakládat.

Kolik se toho do 1 kýble vleze?

Jedná se o klasický floristický kyblík o průměru 30 cm. Kolik si toho do kyblíku nasbíráte je na vás, jen je třeba dát pozor, aby se květiny neponičily a aby byly stonky stále ve vodě. Pro představu, z jednoho kyblíku jde vytvořit obrovská kytice, dvě střední nebo několik menších.

Počasí

Co když bude pršet?

Na farmě pracujeme a sklízíme za každého počasí, takže klidně přijeďte a berte holinky s sebou! Pokud ale hrozí velký déšť, zavolejte na +420 771 155 203 nebo napište na alena@loukykvet.cz a domluvíme se na posunutí termínu na jiný možný den.

Doprava

Přijedu autobusem a nemám jak dostat kyblíky domů.

Na dopravě se můžeme domluvit. Doručujeme za malý poplatek, ale pouze v doručovací dny, které se mohou měnit a pouze na pražskou adresu.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Napište nám na kvet@loukykvet.cz, přes Facebook,
nebo volejte +420 314004287, rádi pomůžeme.

© 2016 → 2024 Loukykvět s.r.o.

Loukykvět s.r.o. je zapsaný v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 268616.
Jsme zapojeni v Systému sdruženého plněné EKO-KOM pod číslem EKF00180493.
Pro vydávání RL pasů používáme registrační číslo 0636.
Naše IČ je 05663687, DIČ CZ05663687.
Datová schránka má ID eng827q.
Číslo EORI je CZ05663687.
Jsme plátci DPH.