Obchodní podmínky

/

Květinové předplatné

1. Dostupnost

Květinové předplatné si můžete objednat přes celý rok, nicméně jeho uplatnění je možné pouze v sezóně a to od (dubna) května do konce října (listopadu). Může se stát, že sezónu zahájíme dříve, či naopak později, to samé platí i o konci sezóny. Vždy Vás však budeme o zahájení a ukončení sezóny informovat emailem, skrz naší stránku na Facebooku (facebook.com/loukykvet), profil na Instagramu (instagram.com/loukykvet), nebo prostřednictvím našeho newsletteru (loukykvet.cz/newsletter).

2. Objednávka

Květinové předplatné je možné objednat na loukykvet.cz/kvetinove-predplatne. Celou objednávkou Vás provede formulář přímo na stránkách, objednávku Vám ještě potvrdíme SMSkou & emailem.

2.1 Zrušení objednávky

Objednávku květinového předplatného je možné zrušit nejpozději do 14 dní a to pouze v případě, že nedošlo k jeho čerpání. Peníze Vám vrátíme zpět na Váš bankovní účet a to nejpozději do 14 pracovních dní. Květinové předplatné, u kterého již došlo k čerpání, není možné stornovat, či požadovat vrácení peněz

2.2 Změna objednávky

Změnu květinového předplatného (např. počet dodání, způsob dopravy) je možné provést přes odkaz, který jste obdrželi v potvrzení objednávky nebo emailem na objednavky@loukyvket.cz. Případné změny budou uplatněny na zbývající doručení.

3. Objednávka doručení

Doručení květinového předplatného je možné objednat přes odkaz, který jste obdrželi v potvrzení objednávky nebo emailem na objednavky@loukyvket.cz.

3.1 Zrušení doručení

Naplánované doručení je možné zrušit nejpozději den před samotným doručením do 14.00. Např. pokud máte objednáno doručení na středu, můžete ho zrušit do úterý do 14.00. Zrušené doručení se Vám nepočítá do vyčerpaných doručení.

3.2 Změna doručení

Naplánované doručení je možné změnit nejpozději den před samotným doručením do 14.00. Např. pokud máte objednáno doručení na středu, můžete ho zrušit do úterý do 14.00.

4. Cena

Cena květinového předplatného závisí na počtu kytic a zvoleném způsobu dopravy. Všechny ceny jsou uvedeny na loukykvet.cz/kvetinove-predplatne.

5. Platba

Objednávku můžete zaplatit jedním z podporovaných způsobů platby, viz Způsoby platby.

6. Doprava

Objednávku odesláme vždy jedním z podporovaných způsobů dopravy, viz Způsoby doruceni

7. Platnost

Květinové předplatné má neomezenou platnost.

8. Reklamace

Květiny sklízíme vždy den předem, přes noc se chladí a hydratují a druhý den už jsou u Vás. Proto na všechny naše kytice poskytujeme 48 hodin záruku (oproti standardním 24 hodinám). V případě reklamace nás prosím kontaktujte na telefon +420 773113695, emailem na objednavky@loukyvket.cz, nebo přes Facebooku (facebook.com/loukykvet), a popište vadu. Poprosíme Vás i o přiložení fotografie, abychom si udělali lepší představu. Vaši reklamaci se budeme snažit vyřídit co nejrychleji, nejpozději však do 7 dnů od data obdržení reklamace.

9. Nemožnost realizace objednávky

Naše podnikání stojí a padá na přírodě, pokud tedy nastane přírodní (meteorologická) katastrofa a my nebudeme schopni Vaši objednávku realizovat, dáme Vám vědět a objednávku zrušíme. Najdeme společně nový termín pro doručení a zároveň uděláme vše pro náhradní řešení.

CZK (Kč)

© 2016 → 2021 Loukykvět s.r.o.

Loukykvět s.r.o. je zapsaný v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 268616.
Jsme zapojeni v Systému sdruženého plněné EKO-KOM pod číslem EKF00180493.
Pro vydávání RL pasů používáme registrační číslo 0636.
Naše IČ je 05663687, DIČ CZ05663687.
Datová schránka má ID eng827q.
Číslo EORI je CZ05663687.
Jsme plátci DPH.